Skip to content

A jednak czasami jest więcej

Sierpień 14, 2012

To chyba mamy cud. Jakiś czas temu dosyć narzekałem na to, że kumulacje w lotto znacznie odbiegają od tego co rzeczywiście można wygrać. Jednak ostatnia kumulacja pokazała, że nie jest to zasadą, że naciąganie Klientów na nowe kupony lotto nie zawsze odbywa się przy pomocy manipulowania wysokością kumulacji tylko dlatego, że jest „przewidywalna”.

W sobotę 11 sierpnia przewidywana kumulacja na losowanie lotto wynosiła 5 000 000 zł. Jakie zdziwienie mnie ogarnęło kiedy zobaczyłem na jednym z forum lotto wpis od osoby, która oglądała losowanie, że tym razem rzeczywista nagroda będzie większa. Jako dowód zamieszczam link do forum lotto gdzie znajdziecie kwotę podaną w studio podczas losowania oraz link do strony z wysokością wygranej lotto tego dnia. Jak widać nagroda znacznie przekroczyła 5 mln zł i wyniosłą ponad 5 250 000. Relatywnie to niewiele, ale w praktyce ta niewielka na pozór różnica to wysokość całkowitej wygranej dla gracza, który trafi szczęśliwą 5 w Mini lotto.

Pojawia się pytanie, czy to tylko wypadek przy pracy? czy może było organizatorom wstyd podawać przewidywaną kumulację na poziomie 6 mln?

Reklamy

From → Kumulacje lotto

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: