Skip to content

Lotto Plus

Sierpień 24, 2012

No i mamy kolejną próbę przyciągnięcia graczy. Tym razem ma pojawić się gra pod nazwą Lotto Plus. Co się za tym kryje? Szczegółowe zasady Lotto Plus znajdziecie na forum lotto jednego z portali. W skrócie chodzi o to (żeby wyciągnąć więcej kasy od graczy), że podczas zakupu kuponu lotto możemy się zdecydować na udział w Lotto Plus płacąc 1 zł dodatkowo. Wtedy liczby jakie wytypowaliśmy zostaną uwzględnione jeszcze podczas kolejnego losowania, które odbywać się będzie tuż po pierwszym lotto.

Zasady drugiego losowania są zdecydowanie takie same jak pierwszego czyli 6 liczb ze zbioru 49. Jednak nagrody są zdecydowanie niższe. Pierwszy stopień (6 trafionych) to 1 mln zł, drugi 3,5 tys, trzeci 100 i czwarty 10 zł. Jak widać nie ma szału. Pytanie po co ta gra?

Odpowiedź jest jak zwykle prosta, żeby więcej zarobić. Drugie dno to rekompensata dla graczy faktu, że zakłady lotto są strasznie drogie. Teraz za 4 zł będziemy mogli nabyć dwie szanse na wygraną. Oczywiście ten 1 mln zł to niewiele jeśli kumulacja wynosi np. 10 mln ale zawsze coś. 

 

Reklamy

From → Uncategorized

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: