Skip to content

Wczorajsze wyniki lotto nie zaskoczyły.

Wrzesień 5, 2012

Jak wynika z wygranych w lotto wczoraj w losowaniu brało udział nieco ponad 300 tys kuponów lotto. Jak można się domyślić nikt głównej wygranej nie zdobył. I tak dobrze, że podnieśli kumulację do 3 mln a nie zostawili na tym samym poziomie. Swoją drogą to było chyba mało udane losowanie. Jeśli wierzyć moim obliczeniom to Lotto nie licząc kosztów miało wczoraj tylko z tej gry jakieś 900 tys przychodu nie licząc wszystkich kosztów (% dla kolektur czy % na sport i kulturę) zatem całe szczęście, że nikt nie wygrał.

Oczywiście życzę wszystkim powodzenia w kolejnym losowaniu ale moim zdaniem teraz kumulacja poleci na poziomie 3-5 mln a później będzie spacerek po kolejne 50!

Zdecydowanie więcej szczęścia mieli gracze Mini lotto. Jednemu z nich udało się trafić szczęśliwą piątkę, co sprawdzić można tutaj. Tu prawdopodobieństwo trafienia 3 wynosi 1 do 128 a wygranych jak widać mamy okrągłe 7500. Oznacza to, że prawdopodobnie Mini Lotto zaliczyło wczoraj więcej kuponów niż w lotku. Zobaczymy jak te proporcje się zmienią po wejściu Lotto Plus.

Reklamy

From → Kumulacje lotto

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: