Skip to content

50 000 000 zł po raz drugi w Lotto

Listopad 5, 2012

Od czasu wprowadzenia podwyższonej opłaty za kupony lotto minęło już sporo czasu. Jednym z argumentów, za wprowadzeniem była możliwość zwiększenia kumulacji. Reklamy głosiły, że teraz kumulacje w Lotto sięgać będą nawet 50 mln zł. Tak też się stało, najpierw we wrześniu 2011 roku a później listopadzie 2012 – dokładniej jutro. Ostatnim razem główną wygraną zgarnęły 2 osoby, więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Teraz nie istnieje już pytanie czy opłaca się kupić kupon na jutrzejsze losowanie Lotto tylko ile tych kuponów kupić. Oczywiście decyzja należy do każdego z osobna. Tak czy inaczej jeśli już kupimy taki kuponik a mamy tendencję go wydawania pieniędzy zdobytych w lotto w myślach zanim jeszcze nastąpi losowanie to lepiej nie rozdysponowywać całej kwoty gdyż prawdopodobieństwo, że będziemy jedynymi posiadaczami szczęśliwego kuponu jest dosyć niski.

Łatwo policzyć, że w poprzednim losowaniu lotto brało udział ok 14 750 000 kuponów a więc teoretycznie nagroda powinna była paść już ostatnio. Najwyraźniej nie było to 14 mln różnych kuponów dlatego tak się nie stało. Tu oczywiście jest pole do insynuacji na temat tego czy Lotto generuje różne kombinacje chybił-trafił czy też można dostać chybił-trafił taki sam jak 5 innych osób w Polsce. Ale tego pewnie się nie dowiemy.

Tak czy inaczej wszelkie wątpliwości jakie mamy zostaną rozwiane w momencie kiedy zobaczymy na reklamie wysokość kumulacji, która musi robić wrażenie.

Reklamy

From → Kumulacje lotto

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: