Skip to content

koniec roku 2012

Styczeń 3, 2013

Cóż, każdy kto jest na czasie z grami Lotto wie pewnie, że końcówka roku w głównej polskiej grze losowej nie wyglądałą najlepiej. O ile na początku listopada mieliśmy drugą w historii kumulację w wysokości 50 mln zł o tyle grudzień wyglądał tak jak na wykresie: http://wykresy.wynikilotto.com.pl/kumulacje/lotto/2013/01/2013-01-03_lotto_50.png

Również pierwsze losowanie w 2013 roku nie wypadło najlepiej. Kumulacji 3 mln zł nikt nie zdobył ale wychodzi na to, że graczy było sporo skoro kumulacja na kolejne losowanie (dzisiajsze) została ustalona na 6 000 000 zł. Swoją drogą jestem bardzo ciekaw ile w rzeczywistości wyniesie. Dowiemy się jeśli ktoś wygra a jeżeli nie to zostaną tylko domysły na podstawie ilości wygranych niższego stopnia.

Najgorsze losowanie Kaskady

Tuż przed Świętami miało miejsce najgorsze losowanie kaskady. Jeszcze nigdy w krótkiej historii tej gry nie zdarzyło się tak, żeby nikt nie wygrał nawet 1 000 zł. A przed świętami tak włąśnie było. Z tego co pamiętam to najsłabsze losowanie pod względem liczby wygrywających jakie widziałem. Oczywiście fakt ten tłumaczy okreś świąteczny, nikt o zakupie kuponów lotto nie pomyślał. Ale pewnie nie jedna osoba i z tym się nie zgodzi.

Jak to rokuje rokowi 2013 ? Tego nie wiem ale życzę Wam i sobie żeby słaby początek przełożył się na późniejsze ogromna wygrane.

Reklamy

From → Kumulacje lotto

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: