Skip to content

Wyniki lotto przez gg?

Kwiecień 17, 2013

Ostatnie zauważyłem, że jeden z serwisów oferujących wyniki lotto tuż po losowaniu zaoferował możliwość sprawdzania wyników przy pomocy znanego wszystkim komunikatora gadu gadu. Czy to dobry pomysł? Nie wiem, sami oceńcie. Jedyny warunek jaki musimy spełniać to być graczem tzw. Ligi Typujących.

Liga Typujących Lotto

Jest to zabawa, która pozwala wygrywać zdrapki dzięki poprawnym typowaniom. Mamy do dyspozycji 4 gry, wszystkie oprócz Jokera. Aby typować trzeba mieć 18 lat i posiadać konto w serwisie. To właściwie tyle, gra jest zupełnie darmowa. Punkty otrzymujemy chyba za trafienie czegokolwiek w jakiejkolwiek grze lotto. Wyjątkiem jest Kaskada gdzie punktowane są wyniki takie jak w prawdziwej grze czyli od trafionej 8 w górę. Sama gra dla wszystkich fanów lotto jest godna polecenia. Ty bardziej, że posiadając tam konto możemy dostawać wyniki lotto na swój komunikator gg. Wystarczy tylko zarejestrować się w zabawie i dodać swój numer gg w opcjach.

Dla wszystkich, którzy chcą brać w zabawie udział udostępniam link.

Ciekaw jestem tylko dlaczego taka usługa działa. Rozumiem, chęć sprawdzenia wyników gry przez innych użytkowników dzięki botowi gg ale danie możliwości sprawdzenia wyników lotto może znacznie ograniczyć liczbę odwiedzających. Warto to przemyśleć. Tak czy owak zapraszam wszystkich do gry. Tylko nie wygrywajcie bo sam posiadam tam konto i liczę na jakie zestawy zdrapek – nawet najmniejsze.

Reklamy

From → Lotto

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: